Léčení karmických vztahů - řízená meditace na CD

Mluvená meditace Léčení karmických vztahů Vás zavede do spojení se stavem vědomé lásky k sobě. Umožní narovnání starých křivd, nesrovnalostí a konfliktů s vašimi blízkými a započetí láskyplného vnitřního vztahu se všemi, se kterými není váš život v souladu a rovnováze. Léčivé podprahové frekvence alfa v hudebním doprovodu umocní prožitek hlubokého smyslu této mediace, který se přenese do vašeho každodenního života v podobě vnitřní rovnováhy v rovině vztahů.

Léčení karmických vztahů - Řízená meditace na CD

Námět a hudba: © Klára Hanzalová 2018
Vydavatelství: © Musicavibra.cz
Celková délka: 49:52

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Musicavibra.cz
320 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu zboží za více než 1.200Kč máte dopravu zdarma
Doručení kurýrem GLS
Doručení kurýrem GLS
Zasílám následující pracovní den od přijetí objednávky
Formát CD a MP3
Formát CD a MP3
Všechny hudební tituly nabízím na klasickém CD nebo ve formátu MP3
Nakupujete u autora
Nakupujete u autora
Nejsem jen prodejce, nakupujete přímo u autorky

Návod k meditaci:

Pusťte CD a zavřete oči. Nechte se vést mluveným slovem a snažte se vizualizovat a představovat si to, k čemu Vás mluvená meditace vybízí. Budete-li postupovat podle vedení, můžete dosáhnout nádherného a nezapomenutelného zážitku a poznání sebe.  Toto poznání je pak trvalé a odnesete si jej do běžného života. Kvůli frekvencím hladiny alfa neposlouchejte CD při řízení auta či při činnostech, které vyžadují pozornost.

 

Ukázka z CD:

Řízená vizualizace Léčení karmických vztahů Vás zavádí do světa přesahu obyčejného každodenního myšlení. Je to svět existence a práce s jemnými energiemi, odkud je můžete nahlédnout a zharmonizovat vztahy s blízkými lidmi, s rodinou, ale i vztahy, kde cítíte, že vše není v pořádku tak, jak má být.
Mnoho lidí, které v životě potkáváme, známe možná déle, než si myslíme. Známe je z jiných životů, kdy jsme s nimi prožívali nějaký vztah. Právě tyto vztahy a pouta neseme v sobě z celé naší minulosti a jsme s nimi neustále konfrontování právě prostřednictvím vztahů v současném životě. Ne vždy jsou naše zkušenosti a zážitky s určitými lidmi pozitivní a bezproblémové, ne vždy jsou naplněny láskou a porozuměním. Často v sobě neseme skryté konflikty a bolestivé emoce, které se pak manifestují v současném životě. Proces manifestace minulých zkušeností se ve východních filozofiích nazývá karma – tedy zákon o příčině a následku. Dokud jsme negativní vztahovou karmou zatíženi, naše vztahy se odehrávají v nerovnováze.

Meditace Léčení karmických vztahů je terapeutickou vizualizací, kdy máte možnost, na jemné spirituální úrovni, odstranit své konflikty s lidmi, pouta, emoční bolest a křivdy.  Vizualizace Vás zavede do bezpečného prostředí horských masivů, do výšin, které poskytují nadhled nad sebou a svým životem. Spojíte se světlem poznání, se svým duchem, který je symbolizován spirituálním průvodcem orla a budete mít možnost odpoutat se od karmických vztahových zátěží, propustit navždy své vnitřní konflikty a osvobodit sebe od negativních vlivů okolí.
Koncepce vizualizace vychází z psychoterapeutických technik neurolingvistiky a práce s podvědomými vzorci myšlení a využívá přerámování stávajících omezujících vnitřních přesvědčení. Hudební podkres obsahuje frekvence alfa, které mají blahodárný účinek na funkci mozkových hemisfér, fyzické tělo a psychiku.

Návod na meditaci:

Pohodlně se usaďte na židli nebo do pozice lotosu nebo si lehněte na záda. Pusťte CD a zcela se uvolněte. Poslouchejte mluvené vedení a snažte se si co nejlépe představovat to, k čemu vás s lovo vybízí. Pokud ztratíte pozornost a Vaše myšlenky „odlétnou jinam“, snažte se vrátit opět k tomu, k čemu meditace vybízí. Pokud usnete, nevadí. Znamená to, že jste se zcela uvolnili, a to je velmi prospěšné. Kdykoliv si přece můžete meditaci pustit znovu. Při pravidelném poslechu se účinky vizualizace a smysl, se kterým byla meditace vytvořená mohou znásobovat.

Meditaci Léčení karmických vztahů můžete zakoupit také ve formátu MP3.

 

Zpět do obchodu