Jak působí meditační hudba s frekvencemi alfa a théta

10820_240-180Do veškeré meditační hudby a hudby, která je součástí mluvených - řízených meditací Musicavibra jsou zakomponovány modulované zvukové frekvence alfa nebo théta. Meditační hudba s těmito frekvencemi pomáhá hlouběji prožít meditační stav, stav relaxace, uvolnění a zklidnění mysli.

Frekvence alfa ve spojení s meditační hudbou pomáhají dostat mysl do jejího vyrovnaného a zdravého stavu. Pomáhá zastavit nebo oprostit se od vlastních rušivýchJak-pusobi-frekvence-alfa-a-theta-v-meditacni-hudbe---Klara-Hanzalova---Musicavibra-01 myšlenek, více se koncentrovat na sebe a svou aktivitu během poslechu meditační hudby.

Frekvence alfa vytváří stav, kdy obě mozkové hemisféry – pravá i levá, pracují synchronně a jsou propojené. Díky této rovnováze pak můžeme pociťovat projasnění mysli, pocit bezpečí, klidné a pozitivní emoce.

Stav théta uvádí mysl do lehkého transu, vytváří stav hlubokého uvolnění a umožňuje spojení s pokročilou intuicí a s vnitřním přirozeným stavem bytí. Poslech meditační hudby s frekvencemi théta pomáhá při usínání, zlepšuje kvalitu spánku a zdraví.

U řízených – mluvených meditací pomáhá frekvence alfa probouzet představivost, koncentraci a tvořivost. Posluchač má lepší možnost dosáhnout duševních vhledů do své osobnosti, dosáhnout uvědomění o sobě a probouzet své kvality a pozitivní aspekty svého já.

Díky frekvencím alfa, které harmonizují propojení pravé a levé hemisféry, je poznání, které mluvené – řízené meditace zprostředkovávají, trvale přenositelné do každodenního života.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení