Kouzlo přítomného okamžiku - Řízená meditace na CD

Objevte kouzlo přítomného okamžiku a zažijte jedinečný pocit být sám sebou TEĎ A TADY. Dosáhněte osvobozujícího stavu od všech negací pomocí terapeutické koncepce mluveného slova a hudby inspirované indickou mystickou hudbou (flétna, loutna, tambura, tibetský gong a zvonky). Hudba je laděná na pozitivní frekvenci 423 Hz a má blahodárný účinek na mozek, celé tělo a psychiku.

Námět a hudba: © Klára Hanzalová 2023
Vydavatelství: © Musicavibra.cz
Celková délka: 52:00

Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Musicavibra.cz
320 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu zboží za více než 1.200Kč máte dopravu zdarma
Doručení kurýrem GLS
Doručení kurýrem GLS
Zasílám následující pracovní den od přijetí objednávky
Formát CD a MP3
Formát CD a MP3
Všechny hudební tituly nabízím na klasickém CD nebo ve formátu MP3
Nakupujete u autora
Nakupujete u autora
Nejsem jen prodejce, nakupujete přímo u autorky

Ukázky z CD v MP3:


Kouzlo přítomného okamžiku - Řízená meditace na CDŘízená meditace Vás zavede do světa zdravého vztahu k sobě. Budete mít možnost dosáhnout čistého stavu mysli a prožít sami sebe v úrovni přítomného okamžiku. Meditace je rozdělena do několika částí. První část umožňuje plně se propojit s vlastním tělem, přijmout jeho podobu, vlastnosti a kvality. Toto hluboké přijetí svého těla působí blahodárně na jeho zdraví a jeho celkový harmonický stav, pomáhá rozproudit životní energii, odplavit negativní pocity a fyzický stres. Další část pak otvírá a harmonizuje osobní vztahy a vztahy k lidem obecně. Poslední část je čistým uvolněním se ze světa jakýchkoliv myšlenek a vnitřních přesvědčeních, které nám znemožňují být tím, kdo skutečně jsme - sami sebou, bez masek, obran a sebeomezujících přesvědčení.

 

 

 

Návod k meditaci:

Posaďte se do meditační pozice nebo si pohodlně lehněte na klidné a nerušené místo. Pusťte CD a zavřete oči. Nechte se vést mluveným slovem a snažte se vizualizovat a představovat si to, k čemu Vás řízená meditace vybízí. Budete-li postupovat podle vedení, můžete dosáhnout nádherného a nezapomenutelného poznání, které se týká nejen Vás, ale i života a Kosmu. Toto poznání je pak trvalé a odnesete si jej do běžného života.

Meditaci Kouzlo přítomného okamžiku můžete zakoupit také ve formátu MP3.

Zpět do obchodu