Harmonizace čaker s frekvencí alfa - řízená meditace v MP3

Romantická hudební kompozice s podprahovými frekvencemi hladiny alpha spolu s mluveným slovem a mantrovými vokály zklidňuje emoční nerovnováhu.

Ve formátu MP3.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Musicavibra.cz
220 Kč
Harmonizace čaker s frekvencí alfa - řízená meditace v MP3
ZDARMAZDARMA
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu zboží za více než 1.200Kč máte dopravu zdarma
Doručení kurýrem GLS
Doručení kurýrem GLS
Zasílám následující pracovní den od přijetí objednávky
Formát CD a MP3
Formát CD a MP3
Všechny hudební tituly nabízím na klasickém CD nebo ve formátu MP3
Nakupujete u autora
Nakupujete u autora
Nejsem jen prodejce, nakupujete přímo u autorky

mp3logo

Po uhrazení objednávky Vám bude zaslán emailem odkaz ke stažení skladby ve formátu MP3.

V případě, že byste raději vlastnili tuto skladbu na CD, můžete si ji objednat zde:

Harmonizace čaker s frekvencí alfa - Řízená meditace na CD

 


 

Harmonizace čaker s frekvencí alfa - Řízená meditace

Námět a hudba: © Klára Hanzalová 2014
Vydavatelství: © Musicavibra 2014
Délka: 62:32

 

Oddejte se léčení a harmonizaci Vašich jemnohmotných těl s řízenou meditací Harmonizace čaker. Romantická hudební kompozice s podprahovými frekvencemi hladiny alpha spolu s mluveným slovem a mantrovými vokály zklidňuje emoční nerovnováhu, zklidňuje mysl, léčí vnitřní bolesti a povzbuzuje při duchovní práci. Meditace harmonizace čaker se Vám může stát velmi praktickým pomocníkem, kterého můžete denně využívat.

Poslech využívejte při meditaci, sebeléčení, terapii nebo během iniciací zasvěcení. Tóny navozují zjemnění a zklidnění Vašich emocí, bolestí a Vaší mysli, podněcují dobrou náladu a pozitivní myšlení.

 

Ukázka z CD:

 

Mluvené slovo řízené vizualizace Harmonizace čaker je rozloženo do sedmi částí, které jsou všechny součástí jedné, přes hodinu trvající skladby. Každá část meditace Vás provede po jednotlivých úrovních vědomí, čaker a umožní tak aktivaci energie a zharmonizování každé z nich. Způsob práce při této vizualizaci je inspirován pradávným védským učením o čakrách, tedy energetických tělech, které, nejsou-li v rovnováze, není v rovnováze naše tělo, mysl, emoce a veškeré oblasti života. Energetický stav jednotlivých čaker má rovněž nesmírný vliv na veškeré oblasti života, jako jsou mezilidské vztahy, práce, kreativní činnosti, materiální nebo duchovní hojnost.

Pečlivě sestavená vizualizace má terapeutický účinek a umožňuje se v úrovni každé čakry zastavit a nasytit ji zdrojovou energií pomocí vizualizace barev a pomocí pochopení principů náplně jednotlivé čakry. Každé uvědomění přináší poznání sebe, a především svých možností, svého potenciálu, který je nám někdy skryt. Právě pomocí vizualizace Harmonizace čaker se k tomuto potenciálu můžeme dostat a sladit tak svou osobnost a dosáhnout integrity se sebou i se světem.

Práce s čakrami posluchače také navádí k vnitřnímu zpěvu manter – vibračních harmonizačních slabik, které pocházejí ze sanskrtu. Poslechem, opakováním nebo vyslovováním těchto konkrétních manter tak pomáháme dosahování skutečné rovnováhy uvnitř nás.

Meditaci můžete poslouchat pravidelně a pokaždé může přinášet nové zážitky a nové vnitřní obzory. Hudební podkres je protknut frekvencemi alfa, které mají příznivý účinek na mozek a pomáhají synchronizovat jednotlivé části mozku k optimálnímu fungování.

Návod na meditaci:

Pohodlně se usaďte na židli nebo do pozice lotosu nebo si lehněte na záda. Pusťte CD a zcela se uvolněte. Poslouchejte mluvené vedení a snažte se si co nejlépe představovat to, k čemu vás s lovo vybízí. Pokud ztratíte pozornost a Vaše myšlenky „odlétnou jinam“, snažte se vrátit opět k tomu, k čemu meditace vybízí. Pokud usnete, nevadí. Znamená to, že jste se zcela uvolnili, a to je velmi prospěšné. Kdykoliv si přece můžete meditaci pustit znovu. Při pravidelném poslechu se účinky vizualizace a smysl, se kterým byla meditace vytvořená mohou znásobovat.

Řízenou meditaci Harmonizace čaker s frekvencí alfa můžete rovněž zakoupit na CD.

 

Zpět do obchodu